Ποδόσφαιρο: Βαθ.Πανσ/κού – ΑΟ Σάμου 3-1 (Φωτο)

6-12-2014

Α΄ Κατηγορία Ανδρών όμιλος Σάμου (2η Αγωνιστική)

Παρά την  πολύ βροχή που έπεσε  στο πρώτο ημίχρονο, έγινε καλό παιγνίδι στο στάδιο Σάμου εκεί που η Ένωση κέρδισε τον ΑΟ Σάμου με 3-1 με ανατροπή. Οι τυπικά φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 20΄με γκολ που πέτυχε ο Μαργαρώνης με πλασέ.

Η Ένωση ισοφάρισε σε 1-1 με τον Αναστασίου στο 31΄και με τον ίδιο ποδοσφαιριστή στο 42΄ έκανε το 2-1 (σκορ ημιχρόνου).

Στην επανάληψη χάθηκαν ευκαιρίες εκατέρωθεν με την Ένωση μια από αυτές να την μετατρέπει σε γκολ στο 87΄ με τον Δρακόπουλο κάνοντας το τελικό 3-1.

ΑΕ Βαθ. Πανσ/κού: Θηριανός,  Αξιώτη,  Λυγνός, Θεοδωρίδης,   Σεβαστάκης, Σιαφίλιος, Caushaj, Γρυπαίος, Αναστασίου , Κρόκος, Δρακόπουλος.

ΑΟ Σάμου: Μουτζούρης, Σαχινόγλου, Σκαπέτης, Μούχα, Καμπουράκης, Χατζηθεοδωρίδης, Μαργαρώνης, Πολυέζος, Χατζηκωσταντής, Καρύδης, Τζεμαί.

Φωτογκαλερί: Ποδόσφαιρο: Βαθ.Πανσ/κου – ΑΟ Σάμου 3-1