ΑΨΕΣ Πυθαγόρας –ΑΕ Βαθ. Πανσ/κου: 3-1 (Φωτο Βίντεο)

30-11-2014

Δυνατό παιγνίδι με τον Πυθαγόρα να είναι καλύτερος και να παίρνει τη νίκη με 3-1 χάρη στα γκολ που πέτυχαν στο 30'  ο Μακρής με πλασέ,  το 2-0 έκανε ο Κάρσας στο 35΄ όταν εκτέλεσε πέναλτι απέκρουσε ο τερματοφύλακας  και η μπάλα πήγε πάλι στα πόδια του ίδιου ποδοσφαιριστή που αυτή τη φορά πλασάρει εύστοχα. Η Ένωση μείωσε στο 42΄με κεφαλιά  του Σεβαστάκη σε 2-1 (σκορ ημιχρόνου ) στην επανάληψη και στο 58΄ο Μαστρογιάννης μετά από σύγχυση στην άμυνα των φιλοξενούμενων έκανε το τελικό 3-1. Η Ένωση διαμαρτύρεται για δυο πέναλτι στον Μαυρή και στον Αναστασίου.

ΑΨΕΣ Πυθαγόρας: Σκουδριάνος, Πατακιούτης, Σαράντου, Σαπουνάς, Ιωαννίδης, Κουκουβλής (Κοττάκης), Κατσίκας (Μαστρογιάννης), Ευαγγέλου, Μακρής (Τσεβάς), Κάρσας, Κοκκινάκης

ΑΕ Βαθ. Πανσ/κού: Σμυρνιωτάκης, Λυγνός(Αξιώτης)  , Σιγανός Χ., Τσέλιος, Σεβαστάκης, Σιαφίλιος, Τσεσμελής, Γρυπαίος, Αναστασίου(Τζιόκας),  Caushaj, Μπαλατσός(Μαυρής).

O Kάρσας κάνει το 2-0

Φωτογκαλερί: ΑΨΕΣ Πυθαγόρας –ΑΕ Βαθ. Πανσ/κου: 3-1